Visací zámek vystoupí 9. listopadu ve Velkém sále Lucerny

Helpmusic

Visací zámek vystoupí 9. listopadu ve Velkém sále Lucerny

Vloni touto dobou pražská punková legenda Visací Zámek (pro fandyVisáči”) vyprodala Lucernu, což je samo o sobě úctyhodným výkonem a nedobytným snem mnoha často o hodně populárnějších hudebních kapel.

Letošní turné nese název NEVER DIE TOUR a ponese se v duchu oslavy 36 let aktivní činnosti v původní sestavě: v roce 1982 Visáče založila pětice studentů pražské stavební fakulty: Jan „Hony“ Haubert, Michal „Pixies“ Pixa, Vladimír „Savec“ Šťástka , Ivan „Hroch“ Rut a Jiří „Sweet P“ Pátek. Role předskokanů se zhostí skupina Plexis.

Pořadatelem turné je hudební Agentura Wink, která pronajala Lucernu na pátek, 9. listopadu. Jistě i proto lístky mizí rychlostí větru a pokud zaváháte, přijdete o jedno z nejenergičtějšíchletošních show a nezapomenutelný zážitek!

Zatím poslední deska Punkový království (obsahující stejnojmenný singl, doprovázený videoklipem) vyšla v roce 2015 a v kuloárech se šušká, že letošní výroční koncert bude také příležitostí zahrát pár ukázek z připravovaného alba.

Bomba Známka punku bývá označována jako symbol novodobé éry Visacího zámku, ať je to pravda nebo ne, návštěvníci vědí, že na řadu přijdou hlavně nesmrtelné pecky Uniformy, Traktor, Dopravní značky, Fuk nebo Cigára, při kterých se vyřádí, ať je jim 16 nebo 66.

„PUNK’S NOT DEAD, VY VOLOVÉ”

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *