TH!S potrápili ve videoklipu Jiřího Schmitzera a plánují nevšední turné

Helpmusic

TH!S potrápili ve videoklipu Jiřího Schmitzera a plánují nevšední turné

Kapela TH!S se zvukově a hudebně inspiruje americkými sedmdesátými léty a svůj styl přibližujE jako root-rock. Nyní vydávají EP, z něhož vypustili singl Dance! a videoklip, ve kterém značně potrápili Jiřího Schmitzera.

„Přinášíme do muziky něco starýho!” říkají o své tvorbě TH!S. S ní se mohli seznámit například fanoušci kapely Wohnout, se kterou odjeli turné.

THiS hrají ve složení Honza Melíšek (zpěv, kytara), Vojta Kotek (baskytara), Ondra Vyoral (kytara) a Pepa Černý (bicí) a v této sestavě vydávají své první EP, We are TH!S… Na něj naváže příští podzim druhé EP …and TH!S is our SH!T”. Vlaštovkou z novinky, na níž spolupracovali s Viliamem Bérešem a Stevem Walshem a kterou kapela pokřtila na koncertě 30. listopadu, je singl Dance!. Ve videoklipu k němu si kromě kapely zahrál i Jiří Schmitzer.

TH!S plánují i vlastní tour: „Jednotlivá místa budeme ale přísně tajit a dozví se o nich jenom ten, kdo bude na našich sociálních sítích (a nejen tam) sledovat různé nápovědy a videa s dalšími indiciemi. Známé bude vždy jen datum a město, v němž se utajený koncert bude konat. Plánujeme uskutečnit jeden takovýhle koncert každý měsíc,“ prozrazují okolnosti nevšedního turné TH!S.

Foto: Pavel Hejný

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *