Tata Bojs odstartovali výstavou v DOXu oslavy třiceti let

Helpmusic

Tata Bojs odstartovali výstavou v DOXu oslavy třiceti let

Oblíbení pěšáci rock’n’rollu letos slaví neuvěřitelné třicáté narozeniny! A nebyli by to Tata Bojs, kdyby toto jubileum nepojali stylově. Vyjde reedice kultovního Nanoalba a v pátek 30. listopadu odstartovala výstava TATA 30JS – vizuálně-hudební pře(ds)tavení historie jedné kapely, již kapela doprovodí několika speciálním koncerty.

Nanoalbum zaujímá v naší diskografii hodně specifickou pozici. Zatím žádná naše deska negenerovala tolik směrů, rozcestí, cest i cestiček mimohudebního uchopení. Myslím, že jsme si tenkrát sáhli na dno svých fyzických, psychických i kreativních sil. Ale bylo to krásný!“ komentuje Milan Cais zásadní album v diskografii Tata Bojs.

Výstava TATA 30JS – vizuálně-hudební pře(ds)tavení historie jedné kapely pak v pražském DOXu potrvá až do 4. března 2019. Dále se zde uskuteční koncerty a to 10., 11. a 12. prosince v nově otevřeném koncertním sále. V lednu přijde zklidnění v podobě znovuoživení představení Nanopicture společně s taneční skupinou Dekkadancers a dvou akustických koncertů, v jejichž rámci dojde na křest Tatalogu – speciální knihy a výstavního katalogu v jednom. V únoru pak dojde na dvě vystoupení, v jejichž rámci kapela zahraje se spřátelenými skupinami Umakart, Lesní zvěř, Sváteční pop a 2CV Band.

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *