Mandrage představí na turné novou desku a vizuálně poutavou show

Helpmusic

Mandrage představí na turné novou desku a vizuálně poutavou show

Kapela Mandrage v lednu vydá novou desku s názvem Po půlnoci a na začátku února vyjede na MANDRAGE TOUR 2018. První z koncertů proběhne 2. února v pražském Foru Karlín a na něj navážou koncerty v Liberci, Pardubicích, Brně, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích.

Nová deska Po půlnoci bude obsahovat celkem dvanáct písní, na kterých se hudebně i textově podíleli všichni členové Mandrage. Autorsky rozmanité nahrávky doplní také cover písně Malí sráči od kapely Zuby Nehty. „Deska měla původně vyjít do konce tohoto roku, pracovali jsme na ní na poslední chvíli, po nocích… Nakonec se nám nepodařilo album dokončit ani za pět minut dvanáct, bude hotové spíš nějakou tu chvíli po dvanácté. Nicméně jsme toho názoru, že je lepší vydat skvělou desku po půlnoci než polotovar před polednem,“ vysvětluje kytarista kapely Pepa Bolan.

Oproti poslední desce nabídnou Mandrage po hudební stránce více kytarových a rockových prvků, čímž se částečně navrátí ke svým počátkům. Chystané album vzniká ve spolupráci s producentem Arminem Effenbergerem, jeho Chicsound studiem a RedBull Music Studios v Berlíně, o závěrečný mix desky Po půlnoci se stará Lukáš Martínek ze Svárovského studia.

K desce Po půlnoci vyrazí kapela Mandrage na turné, jehož jarní část proběhne v únoru a březnu. Kromě nové tvorby představí také nový vizuál a originální a poutavou show, která bude po technické stránce ještě náročnější, než tomu bylo na posledním tour kapely. Co budou mít ale tato dvě turné společného, je vymýšlení a výroba kulis, kterou i tentokrát s velkým nasazením realizují samotní členové kapely. Mandrage zahrají nové, ale opráší také starší písně, které už nějakou dobu živě nehráli. Fanoušci se mohou těšit i na mladého zpěváka, textaře, skladatele a buskera Jakuba Ondru, který na připravovaném turné vystoupí jako support.

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *