Kesha v „Rainbow“ definitivně mění styl

Helpmusic

Kesha v „Rainbow“ definitivně mění styl

Zpěvačka Kesha, která se proslavila před sedmi lety popově tanečním hitem TiK ToK, přichází s novým singlem Rainbow. Ten avizuje stejnojmennou desku. K písni Kesha natočila i klip, jenž doprovodila osobním dopisem o skladbě.

 „Rainbow byl písní, která odstartovala novou kapitolu mého života. Předtím jsem udělala z názorů ostatních na mou osobu vyšší sílu. Rainbow byl začátek toho, abych se otočila a byla k sobě laskavá,“ píše interpretka v dopise. Kesha si za poslední roky prošla těžkým obdobím – léčila se z bulimie a neúspěšně se soudila s producentem Dr. Lukem.

Nyní to vypadá, že se u ní blýská na lepší časy. Kesha chtěla k Rainbow, jež má symbolický význam kvůli tomu, že po bouři přichází duha, vytvořit něco speciálního. „Vše, co jsem měla, byl klavír a můj hlas, které jsem si nahrála sama, ale chtěla jsem, aby ta píseň byla orchestrální stejným způsobem jako album Beach Boys Pet Sounds.“

Singl Rainbow pochází ze stejnojmenného alba, jež vyšlo 11. srpna a je zpěvaččiným třetím studiovým počinem, které se od debutu Animal stylově oddaluje.

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *