Katy Perry vydala očekávané album Witness

Helpmusic

Katy Perry vydala očekávané album Witness

Americká zpěvačka Katy Perry v pátek vydává dlouho avízované nové album. Její pátá studiová deska dostala název Witness a přináší patnáct nových autorských písní.

Album Witness je pátým studiovým počinem kariéře zpěvačky a pracovala na něm s přestávkami více než dva roky. Deska přináší celkem patnáct nových písní, přičemž dvě z nich fanoušci již mohou dobře znát. Počátkem roku Katy představila singl Chained To The Rhythm, v němž si zahostoval i zpěvák Skip Marley. Před pár týdny následovala píseň Bon Appétit s hostující hip hopovou formací Migos, který aktuálně boduje v hitparádách i díky kontroverznímu videoklipu.

Zpěvačka v souvislosti s novu deskou neponechala nic náhodě, a tak součástí producentského týmu nebyli jen léty osvědčení Max Martin a Shellback, ale například i Duke Dumont, DJ Mustard, kapela Hot Chip, hudebník Jack Garratt, Felix Snow nebo Mike Will Made It.

Nové album zpěvačka doprovodí i velkou koncertní šňůrou, kterou odstartuje již v září tohoto roku. Evropa přijde na řadu až na jaře příštího roku, mezi dvacítkou potvrzených koncertních zastávek naše hlavní město prozatím nefiguruje.

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *