Iva Pazderková představuje mrazivý klip ke skladbě Horská

Helpmusic

Iva Pazderková představuje mrazivý klip ke skladbě Horská

Iva Pazderková vydala v listopadu minulého roku své druhé studiové album. Pojmenovala ho podle názvů všech písní, které se na albu nacházejí. Jeho název je tedy Horská Lesní Ekologická Tvá Živá Dospělá Krabičková Smutná Šťastná. Ještě v závěru loňského roku natočila zpěvačka mrazivý videoklip ke skladbě Horská.

Videoklip Ivy Pazderkové k písni Horská vznikl při výstupu na Sněžku v Krkonoších. „Vyrazili jsme na Sněžku a byla taková zima, že jsme krásně namrzli. Klip k Horské jsem už předtím na horách točit chtěla, tak jsme to udělali rovnou. Natáčeli mě tak, jak jsem v té chvíli skutečně vypadala. Není na mě ani trocha make-upu,“ vysvětluje Pazderková. „Natočili jsme to takříkajíc na první dobrou.“

Album „Horská Lesní Ekologická Tvá Živá Dospělá Krabičková Smutná Šťastná“ vyšlo 18. listopadu 2016. Obsahuje deset autorských skladeb. Iva Pazderková složila veškerou hudbu a až na skladbu “Černý šál”, jejímž textem je báseň A. S. Puškina, i veškeré texty. Na albu naleznete i duet s písničkářem Tomášem Klusem. Desku si zpěvačka vydala vlastním nákladem.

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *