Frontman Trochy Klidu dostal ZOBRAZENO!

Helpmusic

Frontman Trochy Klidu dostal ZOBRAZENO!

Dva měsíce po vydání singlu Šoumou přichází šumperská skupina Trocha Klidu s novým videoklipem Nechci se tě dotknout. Sama vydání nového singlu vidí jako splacení dluhu vůči fanouškům, kteří píseň znají již rok a půl z živého hraní na koncertech.

Režie se ujal dvorní fotograf a tour manager Marek Klenotič. Za natočením a střihem stojí talentovaný Michael Jurásek se svým týmem. Natáčelo se v šumperském divadle, kde se pravý příběh, který stojí za vznikem písničky, odehrál. „V divadle pracovaly jako uvaděčky nádherný dvojčata a já byl do jedné z nich zamilovanej. Prvního máje, chvíli po půlnoci, jsem jí nahrávku tohoto lovesongu poslal. Žádná odpověď nepřišla a pod zprávou se jen objevilo ‚zobrazeno‘. Proto je na konci songu takový nářez. Symbolizuje frustraci z neúspěchu,“‘ vzpomíná frontman Trochy Klidu Daniel Holý. V klipu dívku ztvárnila půvabná Jana Oulehlová, kterou se snaží různými způsoby členové kapely získat.

Samotná píseň se od Šoumou žánrově velmi liší. Rock’n’roll je poměrně typický pro kapelu hlavně na koncertech. Nahrávání a produkce songu se ujal Filip Vlček z kapely John Wolfhooker. Trocha Klidu v blízké době plánuje nahrát další singl, do kterého vkládá velké naděje. V Praze fanouškům zahraje spolu s Robinem Moodem 28. prosince v klubu Café v lese.

 

Řekni svůj názor

Dokaž, že jsi člověk ;-) *