Články | Helpmusic | Web časopisu Helpmusic

Helpmusic

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY

Fergie si upravila národní hymnu na NBA All-Star Game

Zpěvačka Black Eyed Peas čelí aktuálně ostudě. Dostalo se jí pocty, pro kterou by jiné zpěvačky daly všechno. Měla možnost zazpívat národní hymnu na NBA All-Star Game. Její vystoupení se však setkalo spíš s rozpačitými a kritickými komentáři. Fergie, možná v dobré víře, hymnu poupravila do bluesové verze.

V červenci navštíví Pearl Jam Prahu

Po šesti letech legendární kapela Pearl Jam opět navštíví Českou republiku. Hudební skupina ze Seattlu se tak představí českému publiku v rámci svého letního evropského turné.

Klavírní mág Maksim Mrvica představí v dubnu v Česku nové album

V dubnu se do České republiky opět vrátí chorvatský klavírní virtuos Maksim Mrvica. Vedle koncertů v Praze a Brně vystoupí premiérově i na Slovensku. Úspěšný držitel několika zlatých a platinových desek představí českému a slovenskému publiku zbrusu nové album The New Silk Road.

Michal Hrůza vyjede na jarní šňůru s Honzou Křížkem a Nanosférou

Po podzimní první části koncertního turné Sám se sebou chystá zpěvák Michal Hrůza se svojí Kapelou Hrůzy jarní pokračování. Během dvou měsíců zavítá za fanoušky do šestnácti měst a odehraje sedmnáct koncertů v kulturních domech a klubech. Dva koncerty odehraje i v pražském Lucerna Music Baru.